Mesafeli Satış Sözleşmesi

1. Madde: Taraflar

İşbu sözleşme bir tarafta Tekstilkent B/5 Blok, No:46 34235 Esenler/İSTANBUL adresinde ikamet eden Yuka Concept- Hidayet YUKA (bundan böyle satıcı olarak anılacaktır) ile diğer tarafta ………………  adresinde ikamet eden ……..’ (bundan böyle alıcı olarak anılacaktır) arasında akdedilmiştir.

Tarafların geçerli telefon ve e-posta bilgileri aşağıdadır:

Satıcı:

Ünvanı:Yuka Concept- Hidayet YUKA
Adresi:Tekstilkent B/5 Blok, No:46 34235 Esenler/İSTANBUL
Telefon:0212 438 79 22 
E-posta Adresi:yukaalbum@yandex.com
Ürün İade Adresi:Tekstilkent B/5 Blok, No:46 34235 Esenler/İSTANBUL
Alıcı: Adı Soyadı           :  
Teslimat Adresi :  
Fatura Adresi     :  
Telefon                 :  
E-posta Adresi    :  

2. Madde: Ürünün Niteliği ve Satış Şartları

Ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, rengi, satış bedeli belirtildiği gibidir:

ÜRÜN ADICİNSİADETSATIŞ BEDELİ (KDV DAHİL)
Teslimat adresi: 
Teslim edilecek kişi: 
Sipariş tutarı:TL
Ödeme şekli: 
Sipariş işlem ve gönderim ücretleri:Alıcı tarafından kapıda kargo firmasına ödeme yapılacaktır.

Teslimat, kargo firması aracılığı ile alıcı tarafından yukarıda belirtilen adrese yapılacaktır. Kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir. Teslimat, anlaşmalı kargo firması aracılığı ile alıcı’nın yukarıda belirtilen adresine yapılacaktır. Şu kadar ki, satıcı, satış anında yürüttüğü ve/veya www.yukaalbum.com alan adlı internet sitesinde şartlarını ilan ettiği kampanyaların sonucuna bağlı olarak söz konusu kargo ücretinin tamamını ya da bir kısmını alıcı’ya yansıtmayabilir.

3. Madde: Genel Hükümler

3.1. Alıcı, satıcı’ya ait https://www.yukaalbum.com alan adlı internet sitesinde satışa arz edilen mesafeli satış sözleşmesine konu ürünün/ürünlerin https://www.yukaalbum.com alan adlı internet sitesinde belirtilen ve yukarıda yer alan temel nitelikleri, satış fiyatı, fiyatların geçerlilik süresi ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri ve diğer bilgileri okuyup doğru ve eksiksiz şekilde bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda satın almaya ilişkin gerekli teyidi verdiğini kabul ve beyan eder.