Yuka Albüm hangi bölgededir?

Yuka Albüm İstanbul Tekstikkent’te üretim yapmaktadır.

Sipariş dosyalarımızı size nasıl ulaştırıyoruz?

Dosyalarınızı web sitemiz üzerinden zip formatında yükleyip bize ulaştırabilirsiniz , ayrıca bu aşamada çıkabilecek teknik sorunlarda www.wetransfer.com üzerinden yukaalbum@yandex.com adresinede ulaştırabilirsiniz.

Fiyatlarınıza kutu ve çanta dahilmidir?

Paket seçenekli albümlerimizin bir çoğunda çanta ve kutu dahil olabiliyor. Ürün açıklamalarından dahil olma durumunu kontrol edebilirsiniz. Tek albüm seçeneklerinde ise kutu, çanta ve kılıf gibi ürünler ilave ücrete tabidir.

Albüm içerisinde kaç sayfa bulunmaktadır?

En az 10 yaprak (20 sayfa) ve en fazla 30 yaprak (60 sayfa) olarak çalışmalarınızı yapabilirsiniz. 

Demo albümlerinizin fiyatlandırması aynımıdır?

Stüdyolarınız için sipariş vereceğiniz demo albümler liste fiyatı üzerinden %30 indirimli olarak sizlere ulaştırılmaktadır. 

Tüm materyalleriniz için bir kartelanız var mıdır?

Üretimini yapmakta olduğumuz tüm ürünlerimiz için sizlere ilk siparişiniz ile birlikte fiziki bir kartela göndermekteyiz.

Hangi renk profil önerirsiniz?

SRGB, fotoğraf baskılarında kullanılabilecek en iyi profildir.

Ürünlerinizi müşterilerimize nasıl gösterebiliriz?

Web sitemizin menü bölümünde bulunan “Online Katalog” bağlantısına tıklayarak kataloğumuzu indirebilir, fiyatları ve logomuzu silip müşterilerinize sunabilirsiniz.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Web sitemiz üzerinden kredi/banka kartları ile online olarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca havale/eft yolu ile  ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Uluslararası hizmet veriyor musunuz?

Avrupa, Amerika ve Arap ülkelerine hizmet vermekteyiz. Siparişiniz hazır olur olmaz adresinize yurtiçinde yurtiçi kargo , yurtdışında ise quickshipper ile kargoluyoruz. 

Siparişlerim nasıl ve ne zaman elime geçer?

Siparişlerinizi alır almaz üretim sürece hemen başlamaktadır. Üretim süresi maksimum 10 iş günüdür. Avrupa ülkelerine kargo ulaşım süresi 3 gün, Amerika ülkelerine ise 7 gün kadar sürmektedir.